Styrelse

ingrid

Ordförande

Ingrid Bengtsson, Linköping
ingrid@nhmf.se
kontakt för frågor kring förbundet och hemsidan

kristina edit

Vice ordförande

Kristina Snis, Solna
kristina@nhmf.se
Kontakt vid frågor kring förbundet

Kassör

Helena Lingqvist Pettersson, Linköping
helena@nhmf.se
för alla frågor ang kassör

journaler@nhmf.se
för beställning av journaler

Ledamot

Annica Pamlin Berg, Strängnäs
annica@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet

Ledamot

Carin Sundhage, Stockholm
carin@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet

Cecilia

Ledamot

Cecilia Ekeblom, Vellinge
cecilia@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet (aktivitet, förslag etc)

Ledamot

Sara Jättner, Södertälje
sara@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet (aktivitet, förslag etc)