Styrelse

IMG_1377

Ordförande

Karen Wild, Stockholm
karen@nhmf.se
kontaktas för frågor kring databasen/hemsidan

marina

Vice ordförande

Marina Axelson-Callum, Stockholm
marina@nhmf.se
utbildning

jessica

Kassör

Jessica Olsson, Stockholm
jessica@nhmf.se
för alla frågor ang kassör

journaler@nhmf.se
för beställning av journaler

ingrid

Ledamot

Ingrid Bengtsson, Linköping
ingrid@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet (aktivitet, förslag etc)

kristina edit

Ledamot

Kristina Snis, Stockholm
kristina@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet (aktivitet, förslag etc)

Cecilia

Ledamot

Cecilia Ekeblom, Vellinge
cecilia@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet (aktivitet, förslag etc)

Marie edit

Ledamot

Marie Tibblin, Eskilstuna
marie@nhmf.se
för alla andra frågor inom förbundet (aktivitet, förslag etc)